Dlaczego warto wybrać Macbook Air?

Czy warto kupić komputer Apple Mac mini?
2 lipca, 2018
Przetwórstwo owoców i warzyw
30 stycznia, 2020

Dlaczego warto wybrać Macbook Air?

SONY DSC

Poszukujesz 13 calowego laptopa od Apple? Modele Macbook Air z roczników 2017 oraz 2018 to mega wydajne komputery które idealnie nadają się dla osób które stawiają na mobilność oraz wysokiej klasy wykonanie.

 

Macbook air i praca na baterii

Procesor może być nieco przestarzały, jednak ten konkretny model procesora i5 jest nadal jednym z najbardziej energooszczędnych procesorów, który równoważy wydajność. Jest to powód wyjątkowej żywotności akumulatora Air, który każdego dnia otrzymuję od 10 do 12 godzin realnej pracy.

Nigdy nie możesz mieć zbyt długiego czasu pracy na baterii, a MacBooka Air prawdopodobnie będzie trwał dłużej podczas ładowania. 13-calowe modele Air wytrzymały przez 14 godzin w teście akumulatorów który obejmuje ciągłe surfowanie po sieci Wi-Fi.

Wygodna klawiatura

Nowy MacBook Pros posiada nieco zmodernizowaną wersję płytkiej, „motylkowej” klawiatury z przełącznikiem, która zadebiutowała na 12-calowym MacBooku. Klawisze te są dość lekkie, biorąc pod uwagę ich niską podróż 0,5 mm, po prostu nie są tak dobre jak tradycyjna klawiatura MacBooka Air, która jest o wiele głębsza i bardziej responsywna. Jeśli priorytetem jest komfort pisania, MacBook Air jest najlepszym wyborem.

Podsumowując Macbook air 13″ to świetny wybór dla osób które uwielbiają sprzęt z nadgryzionym jabłkiem oraz uwielbiają bardzo nowoczesny design oraz jakość wykonania, a oprócz tego otrzymują genialną baterię z mocnymi podzespołami które będą służyły przez kolejne lata.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *