Czy warto kupić komputer iMac Pro?

Czy warto kupić komputer Apple Mac mini?
2 lipca, 2018

Czy warto kupić komputer iMac Pro?

Jeśli jesteś kimś, kto korzysta z komputera iMac o pojemności 5K, aby wykonać pracę już dziś, czy powinieneś rozważyć zakup komputera iMac Pro, czy też nie? Oto lista powodów, dla których powinieneś pomyśleć nad zakupem nowego iMac Pro.

 

Niesamowity ekran Retina

Zasadniczo, ekrany projekcyjne wykorzystujące technologię siatkówki są niesamowite i mają wysoką gęstość pikseli wynoszącą 300 pikseli na cal. To właśnie ten faktor sprzedaży nowego komputera Mac jest nie bez powodu: wygląda niesamowicie. Wyświetlacze te zapewniają optymalne doznania podczas oglądania. Niezależnie od tego, czy używasz komputera iMac do przeglądania multimediów, czy pracujesz w domu, musisz się zgodzić, że jest to prawdopodobnie najbardziej atrakcyjny wizualnie komputer, jaki kiedykolwiek widziałeś.

Interfejs użytkownika jest ostrzejszy, a oglądanie na nim różnego rodzaju multimediów, takich jak zdjęcia i filmy, to wspaniałe przeżycie. Na ekranach Retina jest po prostu kilka czynników, które sprawiają, że nowe komputery iMac są niezwykle pięknym produktem.

 

Wysokiej jakości podzespoły iMac Pro

Komputer iMac 5K jest wyposażony w procesor Intel Core i7 4,2 GHz, 40 GB pamięci RAM, 500 GB dysku SSD oraz kartę graficzną Radeon Pro 580 z 8 GB pamięci VRAM. Wyjmowany z pudełka komputer został wyposażony w 8 GB pamięci RAM, a my zainstalowaliśmy zestaw 32 GB, aby osiągnąć liczbę 40 GB.

Aby porównać wydajność, przeprowadziliśmy testy z wzorcowymi przyrządami pomiarowymi i zmontowaliśmy klips 8K. Komputer iMac Pro z łatwością wygrał punkt odniesienia, a sześciosekundowy, czerwony klip 8K z taką samą łatwością obsługiwał. Komputer iMac 5K pracował przez zacisk 8K, rozpalając wentylatory i zacinając się podczas tego procesu. Wyraźnym zwycięzcą jest komputer iMac Pro.

 

Czy warto dokonać zakupu iMac Pro 5k?

Jeżeli poszukujesz komputera o niesamowitym unikalnym designie który wyróżnia się na tle konkurencji, oraz niesamowitym ekranie retina który wygrywa z całą konkurencją to pozycja od Apple jest dla Ciebie. Zdecydowanie jest to sprzęt skierowany dla profesjonalistów oraz osób które wymagają od swoich urządzeń pełnej mocy.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *